Dostępność: Dostępny
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5904824332550
Waga: 25,60 kg
Nr katalogowy: BDM-0952-CZERWONY
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Absolutna nowość !!!!!!
Wyjątkowy motor jedzie do 22 km/h właśnie w tej wersji robi wrażenie.
WIELKI MOTOR  CROSOWY RACE WOLNY START, 250 WAT, ŁAŃCUCH,
TARCZOWE HAMULCE, POMPOWANE KOŁA/BDM-0952-24
 wersja z miękkimi kołami EVA i miękkim siedzeniem najmocniejsza wersja pojazdu z wspaniałym wyposażeniem. Napędzany silnikiem 250 W "STRONG 2"
Opis przedmiotu:
Kolor czerwony:
Gaz w manetce, w manetce również znajduje się wskaźnik naładowania akumulatora i włącznik jazdy:
Miękkie siedzenie:
Pompowane koła:
Amortyzator: i stopka:
Koła tylne napędzane łańcuchem:
Składane podnóżki:
Amortyzator i silnik:
Włącznik główny o wejście do ładowania:
Opis przedmiotu:
WIELKI MOTOR ŚCIGACZ PERFECT zasilane na 24 V z silnikiem 24 V zachwyci nie jednego przyszłego kierowcę.
Motor posida hamulce tarczowe, napęd przenoszony jest za pomocą prawdziwego łańcucha.
Jest to wyjątkowy model motocykla nowej generacji. Pojazd porusza się z prędkością do 22 km/h.
Motocykl posiada miękkie koła EVA, miękkie siedzenie i amortyzator dający komfort jazdy.
Symbol katalogowy modelu:
BDM-0952-24V
Typ:
Motor
Licencja
Nie
Parametry techniczne:
Silniki napędowe:
1x 250 W super moc
Zasilanie:
Akumulator 1 x 24V 7 AH
Ładowarka:
230V 50 Hz 28,8V DC 800 MA
Ilość biegów:
jazda do przodu
Wyposażenie pojazdu:
Miękkie siedzenie:
Tak
Koła:
Pompowane AIR, szprychy
Oświetlenie:
Brak
Kluczyki:
Nie
Dodatkowe
Gaz w manetce
Hamulec w dźwigniach - osobno na przednie osobny na tylne koła
Hamulce tarczowe
Napęd przenoszony za pomocą łańcucha
Wymiary pojazdu, jazda, obciążenie i funkcje dodatkowe:
Wymiary pojazdu:
  • długość ok. 112 cm
  • szerokość przy kierownicy ok.: 63 cm
  • wysokość do rączek: 72 cm
  • wysokość od ziemi do siedzenia ok.: 54 cm
  • wymiar siedziska ok.: 40x15 cm
  • koło ok.:  12.5" x 2.75"